August 18 2019 12:26:28
Nawigacja
PROMOCJE
DRUKARKA ZA DARMO
Oferta dla:
SZKÓŁ, URZĘDÓW, FIRM
możesz drukować kupując tylko toner, nie naliczamy opłat za stronę tylko za toner.
Skup pustych wkładów

 

SKUP PUSTYCH TONERÓW I TUSZÓW

Zajmujemy się pozyskiwaniem pustych wkładów poprzez skup tuszów i tonerów od osób indywidualnych oraz firm. Skupione przez nas zbiorniki są poddawane recyklingowi, czyli powtórnemu wykorzystaniu odpadu. Skup pustych wkładów do drukarek laserowych i atramentowych i pozyskiwanie ich w różnych akcjach spełnia funkcję ekologiczną i ekonomiczną. Sprzedaż zużytych wkładów, nie tylko pozwola uzyskać i odzyskać gotówkę, lecz również przyczynia się do ochrony środowiska naturalnego. Dodatkowo firmy, które przekazują nam odpady otrzymują wymaganą przez Ministerstwo Ochrony Środowiska Kartę Przekazania Odpadów.

 

Skupujemy tylko:

 

* wkłady oryginalne - nie skupujemy wkładów regenerowanych, powtórnie napełnianych, zamienników

* wkłady nieuszkodzone mechanicznie i elektronicznie- nie skupujemy wkładów uszkodzonych, pękniętych, porysowanych, niekompletnych

 

 

Przy większych ilościach ceny i sposób odbioru ustalane są indywidualnie. Więcej szczegółów dowiesz się pisząc na e-mail skup@color-print.eu lub telefonicznie pod numerem 14 690 70 50.

Puste zbiorniki można również wysyłać do nas przesyłką kurierską lub Pocztą Polską. W tym celu prosimy o przygotowanie specyfikacji posiadanych pojemników, spakowanie odpowiednio tak, aby zabezpieczyć je przed uszkodzeniem.

Pojemniki do należy wysłać na adres:

ColorPrint - Zakład produkcyjny.

ul. Skurowa 94

39-230 Brzostek

z dopiskiem "Skup tuszów i tonerów"

 

Do paczki proszę dołączyć sporządzoną specyfikację wraz z danymi teleadresowymi oraz numerem rachunku, na który mamy wysłać pieniądze za skupione tusze i tonery. Firmy, które chcą otrzymać kartę przekazania odpadów proszone są o przesłanie danych firmy wraz numerem REGON. Po otrzymaniu przesyłki sprawdzamy zbiorniki i wystawiamy własną specyfikację nadanej zawartości. Następnie kontaktujemy się z Państwem i w przeciągu 24 godzin dokonujemy przelewu pieniędzy.

 

Jesteśmy firmą solidną, długo działającą na rynku, godną zaufania. Dlatego też nie przyjmujemy przesyłek za pobraniem.

Logowanie
Nazwa użytkownika

HasłoNie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Szybki kontakt
w przebudowie...
Gorąca Oferta
Gorąca Oferta
Konsultant ON-LINE
Wygenerowano w sekund: 0.03 69,575 unikalne wizyty